مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام  در ۳۰ دی  برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ۳۰ دی  با حضور همه اعضای مجمع برگزار شد.

در این مجمع عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک،

شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها، ناصر پورعلیفرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام حضور داشتند.

ارائه گزارش عملکرد فدراسیون در سال ۹۶، گزارش بازرس و حسابرس و خزانه‌دار فدراسیون از جمله اقدامات صورت گرفته در مجمع امروز بود.

همچنین به هیئت رئیسه این اختیار داده شد که اقدام با خرید برخی لوازم مورد نیاز اداری و ورزشی با رعایت قوانین کند.

در مجمع امروز شاهرخ شهنازی گفت: موفقیت‌های این رشته با همدلی و همکاری همه اعضای مجمع شکل گرفته و خوشحالم که وزارتخانه هم کمک های خوبی انجام داده است.

 

همچنین عبدالحمید احمدی گفت: بدنسازی یک رشته پرمخاطب است و مشتریان زیادی دارد و نوجوانان و جوانان اقبال خاصی به این رشته دارند، به همین دلیل مسئولیت همه ما سنگین تر است.

بر همین اساس می‌طلبد که نظارت‌های کاملی انجام شود. ما باید پاسخ شایسته‌ای به اعتماد مردم بدهیم و دقت و نظارت لازم مورد توجه باشد. باشگاه‌های ورزشی نقش اصلی را در این رشته دارند

و باید محیط‌های پاک، سالم و امن باشند. باید ارزیابی دقیقی از فعالیت باشگاه‌ها شود و نباید کار به جایی برسد که ورزش تهدیدی برای سلامت باشد.

وی افزود: در این حوزه سودجویانی هستند که درباره آنها چند وقت یکبار می‌شنویم. فدراسیون نباید اجازه هیچگونه سودجویی را به منفعت طلبان بدهد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =